کابینت چوب گردو

4.7/5 - (4 امتیاز)

چوب گردو را می توان بهترین نوع چوب برای ساخت کابینت کلاسیک چوبی دانست. البته این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که استفاده از چوب گردو در ساخت کابینت قیمت آن را افزایش خواهد داد چرا که چوب در کل متریال گران قیمتی است. گرچه می توان از این نوع چوب به عنوان روش کابینت نیز استفاده کرده تا هزینه ها به حداقل برسد. برای انتخاب کابینت چوب گردو بهتر است از خصوصیات آن مطلع شوید.

برای مشاهده نمونه های کابینت تمام چوب ، اطلاعات بیشتر در مورد آن و سفارش می توانید به این بخش مراجعه نمایید.

ویژگی های کابینت چوب گردو

بافت چوب گردو به صورت همگن، صیقلی و صاف و رنگ اصلی آن قهوه ای تیره بوده و در منبت کاری و خراطی نیز استفاده می شود. این چوب به دلیل رنگ پذیری این امکان را دارد که بر روی آن از رنگ های دیگر نیز استفاده کرد. همچنین چوب درخت گردو در اثر تماس با نور خورشید روشن می شود.

مشاوره و بازدید رایگان

کابینت آشپزخانه چوب گردو

قیمت کابینت چوب درخت گردو

چوب گردو آمریکایی یکی از گران قیمت ترین چوب های موجود است به همین دلیل آن را با بلوط، راش و ام دی اف ترکیب می کنند. اگر چه نمی توان قیمتی برای این نوع کابینت تعیین کرد چرا که با توجه به کیفیت و نوع طراحی قیمت این نوع کابینت متفاوت است اما به صورت کلی از 20 میلیون به بالا این نوع کابینت ارزش گذاری می شود.

روکش گردو

در کابینت های چوبی برای صرفه جویی در هزینه و کاهش قیمت از چوب به عنوان روکش استفاده می کنند که ضخامت آن بستگی به عواملی متفاوتی دارد و از 1 تا 3 میلیمتر متفاوت است.

طراحی سه بعدی کابینت

این نوع چوب از کشورهای آمریکا و کانادا وارد کشور شده که نسبت به نوع ایرانی آن کیفیت بیشتری دارد. کابینت های روکش چوب بیشتر در سبک نئوکلاسیک هستند.

چنانچه در این نوع کابینت از روکش فرآوری شده یا طبیعی استفاده شود قیمت متفاوت است. همچنین نوع ام دی اف ایرانی یا خارجی نیز تاثیر زیادی در هزینه آن دارد. البته عوامل دیگری مانند نوع، کیفیت، رنگ، ریل، لولا، جک و… نیز تعیین کننده قیمت هستند.

کابینت چوب گردو

نکات خرید کابینت روکش گردو

  • تا حد امکان از رنگ های خارجی که ضد آب و محکم هستند استفاده کنید چرا که نوع بی کیفیت آن اگر در معرض نور باشد رنگ آن روشن می شود.
  • می توانید از چوب گردو در قسمت دور درب کابینت و از ام دی اف و لایی گردو در قسمت دور درب که ضخامت بالاتر و استحکام بیشتری نسبت به روکش های معمولی دارد استفاده کنید.

سفارش

شما عزیزان می توانید برای سفارش کابینت آشپزخانه با استفاده از چوب درخت گردو با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید. متخصصان ما ضمن بازدید رایگان پروژه شما در تهران نمونه های دو بعدی و یا سه بعدی را قبل از ساخت به شما ارائه داده تا بتوانید در صورت تمایل تغییراتی را که می خواهید اعمال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *