کابینت وایت واش

4.7/5 - (3 امتیاز)

اصولا استفاده از المان هایی که از طبیعت الهام می گیرد نه تنها زیبایی را به دکوراسیون ما هدیه می دهد بلکه حس خوبی را به دلیل ارتباط با طبیعت به افراد القا می کند. استفاده از چوب و مصنوعات آن به همین دلیل بسیار کاربرد دارد. یکی از کابینت هایی که برای زیبایی بیشتر استفاده می شود کابینت وایت واش است.

سفارش کابینت وایت واش

اگر تمایل به سفارش کابینت وایت واش دارید می توانید با همکاران ما در بخش فروش فروشگاه ایران گستر در ارتباط باشید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که ضمن بازدید رایگان پروژه در تهران بتوانید طرح دو بعدی یا سه بعدی آن را مشاهده کرده و قبل از ساخت تغییرات دلخواه را در آن انجام دهید.

سفارش کابینت وایت واش تهران

تکنیک وایت واش

استفاده از این کابینت به همین دلیل چند سالی است که بسیار پرطرفدار شده است. در این نوع از کابینت سبک کلاسیک و مدرن با یکدیگر ترکیب شده است و با استفاده از رنگ وایت واش و پتینه چوب را رنگ می کنند با این کار زیبایی طبیعی چوب حفظ شده و بافت آن قابل مشاهده می باشد.

رنگ White Wash

این کار روشی کلاسیک است تا با استفاده از یک رنگ پایه حالت طبیعی و منحصر به فرد چوب با ظرافت بیشتری نشان داده شود. برای رنگ کردن کابینت ها از دو نوع رنگ پوششی و وایت واش استفاده می شود.
در رنگ های پوششی تمام سطح چوب با رنگ پوشش داده می شود به طوری که هیچ اثری از بافت چوبی مشاهده نمی شود.کابینت های وایت واش به کلاسیک سفید نیز مشهور است به این دلیل رنگ سفید بسیار پرطرفدار می باشد. البته رنگ وایت واش تنها سفید نیست و می تواند رنگ خود چوب باشد.

برای مشاهده نمونه کابینت های کلاسیک می توانید به این بخش مراجعه نمایید.

تکنیک وایت واشینگ

برای رنگ کردن کابینت به روش وایت واش دو راه وجود دارد:

چوب خام: با استفاده از پارچه یا اسفنج و قلمو تضاد میان رنگ زمینه و رگه های چوب را پررنگ می کنند.

رنگ زمینه: با استفاده از پارچه یا قلم خط ها و رگه هایی روی چوب ایجاد می کنند که به مهارت زیادی برای انجام این کار نیاز است.

مزایا

  • ایجاد ظاهر زیبا
  • حفاظت از بافت چوب
  • مقاوم کردن چوب در برابر رطوبت، ضربه و حشرات
  • افزایش تنوع رنگ

کابینت آشپزخانه وایت واش

وایت واشینگ چیست؟

پتینه کاری یکی از کارهایی است که روی چوب انجام می شود تا ظاهر آن را قدیمی و آنتیک کند. در این روش خطوط و بافت چوب را با ظرافت مشخص می کنند. در این روش از سه راه برای پتینه کاری استفاده می شود.
لاک الکل: ترکیب لاک الکل و الکل اتیلن
رنگ های حلال: برجسته کردن قسمت های روشن چوب
شاپان: استفاده از قیر رقیق شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *