کابینت های گلاس

همانطور که از نامش پیداست بزرگترین تفاوت این مدل با سایر مدل ها درخشان و شفاف بودن زیاد آن است. همچنین تنوع بافت و طرح کابینت های گلاس باعث شده تا خریدار در هنگام خرید مدل های متفاوتی را برای انتخاب در پیش رو داشته باشد.

های گلاس طوسی برای آشپزخانه

کابینت های براق امکان بازتاب نور خوبی دارند به همین دلیل طراحان و سازندگان کابینت پیشنهاد می کنند که اگر آشپزخانه شما کوچک، فاقد پنجره و یا دارای پنجره ای کوچک است بهتر است از این نوع کابینت ها استفاده کنید تا فضا به نظر بزرگتر و دلبازتر آید.

کابینت براق سفید و کرم

سفارش کابینت های گلاس

مجموعه حامی چوب ( ایران گستر ) تولید کننده انواع کابینت آشپزخانه براق است که در طرح ها و سبک های متنوع محصولات خود را عرضه می نماید. فرایند ساخت کابینت های براق و اجرا به این ترتیب می باشد.

  • بازدید و مشاوره رایگان در تهران
  • ارائه طرح پیشنهادی
  • عقد قرارداد
  • ساخت و اجرای کابینت براق

کابینت طوسی براق

برای مشاوره و سفارش ساخت انواع کابینت آشپزخانه براق می توانید هم اکنون با کارشناسان ایران گستر (حامی چوب) تماس بگیرید.

سفارش کابینت های گلاس

کابینت High Glass چیست؟

کابینت های گلاس (High Glass) از رایج ترین کابینت های آشپزخانه سبک مدرن محسوب می شوند که مجموعه حامی چوب تولید کننده و طراح آن می باشد. این نوع کابینت ها نوعی ورق MDF هستند که یک نوع روکش به نام پلکسی گلاس روی آن کار شده است. دلیل شفافیت و براق بودن این کابینت ها همین روکش پلکسی گلاس است که از نوعی پلاستیک فرآوری شده می باشد.

کابینت های براق آشپزخانه

جهت مشاهده نمونه کارها و سفارش کابینت های ام دی اف می توانید به این بخش مراجعه نمایید.

سفارش کابینت های گلاس

ویژگی های کابینت های براق

  • هایگلاس ها دو رو دارند: روی جلویی توسط یک لایه سلفون محافظت می شود و روی پشتی سفید است با روکشی از ملامینه یا کاغذ. روی سطح های گلاس موجی بر اثر انعکاس نور وجود دارد که هر چه این موج کمتر باشد چوب ما از کیفیت بالاتری برخوردار است.

های گلاس تیره در آشپزخانه

  • جنس UV: در این نوع از کابینت ها جنس یو وی بسیار اهمیت دارد چرا که اگر از جنس خوبی در ساخت آن ها استفاده نشود در هنگام بریدن لبه های آن دچار پریدگی می شود. سطح های گلاس صیقلی است به همین دلیل برای تمیز کردن آن دچار زحمت زیادی نخواهید شد و کافی است با یک دستمال نم دار تمامی لکه ها را از سطح آن پاک کنید.

های گلاس سفید برای آشپزخانه

  • مقاوم در برابر رطوبت: این نوع از چوب به دلیل اینکه در برابر رطوبت مقاوم بوده گزینه بسیار مناسبی برای استفاده به عنوان کابینت در آشپزخانه است. همچنین از دیگر برجستگی های های گلاس عایق صدا بودن آن است که می تواند در کف اتاق ها از آن استفاده شود.

کابینت و جزیره سفید و مشکی هایگلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.