کابینت ممبران سفید

یکی از شاخصه ها و مزیت هایی که کابینت های وکیوم ( ممبران ) را از بسیاری از کابینت ها متمایز کرده است تنوع رنگی در این کابینت ها است. البته ممکن است بسیاری از کابینت ها از این تنوع رنگی برخوردار باشند اما تقریبا تمامی رنگ ها بر روی کابینت ممبران زیبا است و جلوه خوبی دارد. در این مقاله به دلایل استفاده از کابینت ممبران سفید می پردازیم و توضیح می دهیم چرا اکثر کسانی که دکوراسیون آشپزخانه آن ها کلاسیک یا نئوکلاسیک است به سراغ کابینت های سفید ممبران می آیند.

ممبران سفید

 

سبک این کابینت ها بیشتر کلاسیک و نئوکلاسیک بوده به همین دلیل یکی از بهترین رنگ ها در کنار آن رنگ سفید است. از دیرباز تا کنون سفید پرطرفدار رنگ برای کابینت های آشپزخانه تلقی می شده و مناسب سبک کلاسیک نیز می باشد.

کابینت وکیوم رنگ سفید

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد قیمت کابینت های ممبران دارید می توانید به این بخش مراجعه نمایید.

ویژگی های کابینت سفید ممبران

  • رنگ سفید منبت کاری ها و حکاکی های فراوان کابینت های کلاسیک را بیشتر نمایان خواهد کرد.

ممبران سفید

  • همچنین استفاده از رنگ سفید در کابینت ها این امکان را به شما می دهند که سایر اجزای آشپزخانه مانند کاغذ دیواری، سرامیک و کفپوش را به رنگ دیگری انتخاب کنید تا چشم شما از دیدن رنگ سفید خسته نشود.
  • رنگ سفید این مزیت را دارد که با هر رنگ دیگری می تواند هماهنگی ایجاد کند. در نتیجه اگر شما طرفدار کابینت های دو رنگ هستید می توانید در کنار کابینت ممبران سفید خود یک رنگ دیگر انتخاب کنید و این بازه رنگی بسیار گسترده است. از مشکی و طوسی تا سبز و آبی می تواند گزینه های پیشنهادی برای شما باشد

کابینت های رنگ سفید ممبران

  • سفید آشپزخانه را بزرگتر نشان می دهد پس اگر متراژ آشپزخانه شما کم است سفید بهترین گزینه می تواند باشد.

کابینت های ممبران در رنگ سفید

  • می دانید که یکی از مشکلات کابینت های ممبران تعمیر یا تعویض یک قسمتی از آن است. این کابینت ها به دلیل تنوع و گستردگی که دارند مدام در حال تغییر هستند به همین دلیل اگر بعد از چند سال از سفارش کابینت خود متوجه خرابی یا مشکل در آن ها شوید پیدا کردن نمونه ای دقیق و یا حتی بسیار شبیه به کابینت ممبران شما سخت خواهد بود. این مشکل در نمونه های سفید ممبران کمتر است به همین دلیل سفید انتخاب اول اکثر افراد طرفدار ممبران است.

ممبران رنگ سفید

رنگ های طیف سفید در ممبران

البته رنگ های روشن دیگر نیز مناسب می باشد. به عنوان مثال کابینت ممبران سفید شیری ساده یا ممبران استخوانی ساده برای کسانی که تمایلی به استفاده از ممبران یخچالی را ندارند بسیار مناسب خواهد بود. با برای آشپزخانه های کوچک ممبران براق چرا که با بازتاب نور به بزرگتر دیده شدن خانه شما کمک خواهد کرد.

ممبران سفید استخوانی

ترکیب سفید طوسی

البته رنگ های دیگری نیز هستند که بسیار زیبا و پرطرفدار بوده مثلا ممبران طوسی به تنهایی برای خانه های بزرگ مناسب می باشد البته این رنگ در کنار سفید جلوه بیشتری داشته و برای آشپزخانه های کوچک نیز استفاده می شود. در چنین شرایطی می توان برای بزرگتر نشان دادن آشپزخانه کابینت های سفید را در قسمت بالایی و کابینت های طوسی را در قسمت های پایینی استفاده کرد.

ممبران طوسی سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.