کابینت لاکچری

استفاده از کابینت لاکچری باعث مجلل تر شدن آشپزخانه شده و حس اشرافی گری را انتفال می دهد. بسته به نوع چوب و کنده کاری هایی که روی آن انجام می شود بازه قیمتی این کابینت ها متفاوت است. در ساخت این کابینت ها منبت های پرکار دیده شده و طرح ها عموما با دست اجرا می شوند.

کابینت آشپزخانه لاکچری

سفارش کابینت لاکچری

  • بازدید و مشاوره رایگان
  • ارائه طرح پیشنهادی
  • عقد قرارداد
  • ساخت و اجرا

جهت سفارش ساخت انواع کابینت آشپزخانه لاکچری می توانید همین حالا با همکاران ما در ایران گستر ( حامی چوب ) تماس حاصل نمایید.

 

کابینت لاکچری چوبی

 

کابینت لاکچری چیست؟

این کابینت در واقع کابینتی لوکس است که توسط یک گروه حرفه ای طراحی شده و از بهترین مواد در ساخت آن استفاده شده است. در ساخت کابینت های لاکچری می توان از هر نوع متریالی استفاده کرد اما بیشتر آن ها از چوب ساخته شده اند. چرا که چوب در کنار زیبایی از کیفیت بالا و طبیعتا قیمت زیادی برخوردار است.

برای مشاهده انواع کابینت های ممبران و سفارش آن می توانید به این بخش مراجعه نمایید.

کابینت لاکچری آشپزخانه

ویژگی های کابینت های لوکس

در ساخت کابینت های لاکچری از چوب های راش، روسی و چوب درخت گردو استفاده شده که چوب درخت گردو کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به سایر موارد دارد. ممکن است در ساخت آن ها رنگ چوب دست نخورده باقی بماند و یا چوب به رنگ دلخواه مشتری درآید. اگر مد نظر خریدار رنگ خاصی باشد با استفاده از رنگ های پلی استر چوب را رنگ می کنند.

یراق آلات استفاده شده در این کابینت ها آن ها را سلطنتی کرده است. این کابینت ها بیشتر به رنگ های طلایی، نقره ای و برنزی هستند. دستگیره ها نیز باید هماهنگی را با مدل داشته باشد و خاص و لاکچری باشد.

در کابینت های لاکچری ایرانی از نقش و نگار و منبت کاری های مختص فرهنگ و تاریخ ایران استفاده شده است. رنگ قهوه ای کم رنگ بیشتر از قهوه ای پررنگ در ساخت آشپزخانه های ایرانی استفاده می شود و طرفدار دارد.

کابینت آشپزخانه لوکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.