کابینت شیشه ای

4.8/5 - (5 امتیاز)

کابینت شیشه ای یکی از تاثیرگزارترین قسمت های آشپزخانه در زیبایی آن کابینت ها هستند که اگر به درستی طراحی و ساخته شوند می تواند نه تنها کاربردی باشد بلکه چشم نواز نیز خواهد بود. یکی از خلاقانه ترین طرح ها در زمینه ساخت کابینت است.

کابینت درب ویترینی

افراد در مواجهه با این کابینت ها دو نوع هستند عده ای از وجود این کابینت ها استقبال می کنند و عده ای عقیده دارند این کابینت ها آشپزخانه را شلوغ کرده و دیده شدن وسایل از داخل آن ها وجه خوبی ندارد.

در کابینت های پله ای نیز می توان از شیشه استفاده برد و آشپزخانه را به شکل متفاوتی چیدمان کرد. برای مشاهده این مدل کابینت ها می توانید به این بخش مراجعه کنید.

البته شما می توانید بعضی از کابینت های آشپزخانه خود را به صورت شیشه ای ساخته و وسایل دکوری خود را در آن قرار دهید و بعضی را به صورت معمول برای چیدمان سایر اجزا مشخص کنید.

انواع کابینت های شیشه ای

نوع شیشه می تواند مات یا شفاف بسته به نیاز شما انتخاب شود. همچنین شیشه های طرح دار نیز وجود دارند.

کابینت درب شیشه ای

  • شفاف : اگر انتخاب شما شیشه های شفاف است این مسئله را در نظر بگیرید که نظافت و تمیز کردن آن ها بیشتر از سایر کابینت ها است چرا که هر لک کوچکی روی آن مشخص است.
  • مات : کابینت های شیشه ای مات وسایل را با جزئیات کمتری نشان می دهد و تمیز کردن آن ها نیز آسان تر است.
  • طرح دار : کابینت های طرح دار متنوع تر هستند یا حتی می توانند رنگی باشند که طبیعتا پوشش دهی آن ها برای پنهان کردن وسایل بیشتر است و اثر لک ها کمتر به چشم می خورد.

نکات استفاده از کابینت ویترینی شیشه ای

  • مزیت بزرگ و اصلی استفاده از این نوع کابینت ها بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه است به همین دلیل بسیار مناسب آشپزخانه هایی با متراژ کم می باشد.
  • همچنین در هر دو سبک مدرن و کلاسیک نیز می توان از آن ها بهره برد.
  • کابینت های ویترینی بیشتر مناسب افرادی هستند که همیشه مرتب بوده و وسایل خود را به شکل منظم در کابینت ها قرار می دهند پس اگر زمان یا حوصله مرتب کردن وسایل خود را ندارید بهتر است از استفاده این کابینت ها صرفنظر کنید.
  • در بیشتر کابینت های ویترینی شیشه ای از دستگیره استفاده می شود و ما کمتر شاهد وجود مگنت در آن ها هستیم.

سفارش کابینت شیشه ای

سفارش ساخت کابینت های ویترینی

جهت سفارش ساخت کابینت ویترینی شیشه ای می توانید سفارش خود را با طرح مورد نظر به مجموعه حامی چوب بسپارید. این مجموعه تولید کننده کابینت آشپزخانه با طرح ها و متریال های متنوع است. همچنین می توانید جهت بازدید پروژه و طراحی سه بعدی اختصاصی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *