طراحی سه بعدی کابینت

4.8/5 - (6 امتیاز)

همه ما قبل از این که لوازم آشپزخانه را تهیه کنیم و دکور آن را بچینیم، آن را در ذهن تصور می کنیم که هر یک از وسایل در کجای آشپزخانه قرار بگیرند بهتر است؟ یا چه نوع دکور و چه کابینتی مناسب آشپزخانه ما است؟ حال اگر این امکان وجود داشته باشد که ما بتوانیم چیدمان و دکوراسیون ذهنی خود را با استفاده از طراحی سه بعدی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه شبیه سازی کنیم می توانیم با استفاده از آن چیدمانی درست و مطابق سلیقه خود داشته باشیم.

جدیدترین طرح های کابینت انزو را در این بخش مشاهده کنید.

سفارش طراحی سه بعدی آشپزخانه

 • بازدید و ارائه مشاوره رایگان
 • ارائه طرح سه بعدی پیشنهادی با توجه به سلیقه مشتری و در نظر گرفتن اصول طراحی
 • ارائه قرارداد
 • ساخت تخصصی کابینت با همکاری متخصصین

جهت سفارش انواع کابینت های آشپزخانه می توانید همین حالا با ایران گستر تولید کننده و طراح تخصصی انواع کابینت آشپزخانه تماس بگیرید.

طراحی ۳ بعدی کابینت و دکور آشپزخانه

طراحی ۳ بعدی کابینت در سبک های مختلف

 • مدرن
 • کلاسیک
 • نئوکلاسیک

مدرن

جزئیات در کابینت های باعث می شود که آشپزخانه کوچکتر و شلوغ تر به نظر آید. به همین دلیل استفاده از سبک مدرن کابینت ها، برای آشپزخانه هایی با متراژ کم بسیار مناسب است.

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

در ساخت بعضی از این کابینت ها از شیشه استفاده می شود که زیبایی خاص و منحصر به فردی به آشپزخانه می بخشد اما باید توجه داشت در سبک مدرن شیشه ها باید بدون قاب و مسطح باشند.

همچنین می توانید برای جلوه بیشتر از ترکیب دو رنگ استفاده کنید به این شکل که کابینت های بالایی روشن و کابینت های پایینی تیره باشند.

نئوکلاسیک

خطوط در این سبک تیز و گوشه دار نیستند و بیشتر حالت هلالی شکل دارند. رنگ کابینت های نئوکلاسیک از رنگ های خاص فاصله گرفته و بیشتر به رنگ های معمول مانند سفید، قهوهای، کرم و… است.

طراحی کابینت های نئوکلاسیک

عموما این کابینت ها بلند بوده و تا سقف ساخته می شوند به همین دلیل فضای بیشتری را در اختیار ما می گذارد.

کلاسیک

اگر وسایل خانه شما سبکی کلاسیک را دارند اما ساخت خود خانه به شکل مدرن است یا برعکس کابینت نئوکلاسیک بهترین گزینه برای آشپزخانه شما خواهد بود.

طراحی سه بعدی سبک کلاسیک

باور غلطی که در مورد کابینت های کلاسیک وجود دارد این است که متریال اصلی این کابینت ها چوب می باشد در صورتی که امکان ساخت آن ها با مصنوعات چوبی نیز وجود دارد.

کابینت های کلاسیک که از بناهای تاریخی یونان و روم باستان الهام گرفته شده است بسیار شبیه به کابینت های رومی می باشد. بهتر است از این نوع کابینت ها در آشپزخانه های بزرگ استفاده شود چرا که حجم زیاد حکاکی ها آشپزخانه را شلوغ و کوچک نشان می دهد. دستگیره ها، یراق آلات و سایر اکسسوری های کابینت های سبک کلاسیک به شکل شلوغ و اغراق آمیز هستند.

طراحی سه بعدی کابینت

در ابتدا شما مشخصات آشپزخانه خود نظیر ابعاد، مکان لوله های به کار رفته، فضاهای کوچک و بلااستفاده و… را در اختیار ما می گذارید. همچنین ایده آل ذهنی و هر آن چه که در زمینه زیبایی آشپزخانه مد نظرتان هست را به ما می گویید. سپس کارشناسان ما با شناخت دقیق از اصول رنگ شناسی و طراحی و با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا مانند 3DMAX اقدام به طراحی می کنند. در کنار استفاده از رنگ های متنوع و جایگیری کابینت ها شما می توانید جای وسایل آشپزخانه مانند یخچال، گاز و… را نیز مشخص کنید و اگر چیدمان باب میلتان نباشد امکان تغییر آن نیز وجود دارد.

مزیت های طراحی سه بعدی دکوراسیون آشپزخانه

 • امکان مشاهده چینش تمامی وسایل قبل از قرار دادن آن ها در آشپزخانه
 • امکان انتخاب یک یا چند رنگ برای دیوار ها و یا استفاده از کاغذ دیواری
 • چیدن درست وسایل به طوری که وسایل مانع از نوردهی به آشپزخانه نشوند.
 • امکان ارائه طراحی از سه نما جهت مشاهده دقیق
 • بالا بردن دقت و کم کردن ریسک در انتخاب

هزینه طراحی

هزینه طراحی 3D دکوراسیون آشپزخانه در با توجه به تعداد طرح و فضای مورد نظر تعیین می شود که این هزینه در صورت عقد قرارداد از مبلغ کل فاکتور مشتری کسر می شود و طراحی سه بعدی دکوراسیون آشپزخانه برای مشتریان ایران گستر رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *