درب کابینت ممبران

4.2/5 - (6 امتیاز)

کابینت های یک آشپزخانه به این دلیل که بیشترین قسمت از آشپزخانه را به خود اختصاص داده است بیشترین تاثیر را در زیبایی بصری می گذارد. به همین دلیل اکثر طراحان داخلی تاکید تمرکز بیشتری بر روی کابینت ها دارند. به نظر می آید درب کابینت ها بیشتر از هر چیز دیگری به چشم می آید پس انتخاب درست آن ها بسیار حائز اهمیت است. یکی از پرطرفدارترین کابینت ها ممبران بوده و در این مقاله درباره درب کابینت ممبران صحبت خواهیم کرد.

درب کابینت های ممبران کلاسیک

برای آشنایی بیشتر با کابینت های ممبران و مزایا، معایب و ویژگی های آن ها می توانید این مقاله را مطالعه فرمایید.

درب کابینت ممبران

مغزی اصلی درب کابینت ممبران از ام دی اف بوده که توسط دستگاه سی ان سی روی آن نصب شده سپس یک روکش پی وی سی بر روی سطح کابینت وکیوم می شود. طراحی CNC ایمپن امکان را فراهم می کند تا نقش و نگار دلخواه خود را بر روی درب طراحی کنید و به این دلیل که این پروسه توسط ماشین انجام می شوید این خطا تقریبا صفر است.

نمونه درب کابینت ممبران

تعویض درب ها زمانی که شما از کابینت های قدیمی خود خسته شده و یا آن ها دچار مشکل و آسیب شده اند بسیار مفید بوده و می تواند ظاهر اشپزخانه شما را کاملا متفاوت و زیبا کند.

طرح و رنگ

به دلیل استفاده از ماشین و کامپیوتر درب این کابینت ها بسیار متنوع بوده و می توان هر طرح دلخواهی را روی آن پیاده کرد. همچنین این کابینت ها دارای رنگ های بسیار گوناگونی هستند که نیاز تمامی افراد را برطرف می کنند.

طرح های متنوع درب ممبران

  • بسیاری از افراد تمایل به استفاده از رنگ های تیره هستند تا آلودگی را کمتر مشخص کند، بسیاری نیز ترجیح می دهند تا از رنگ های روشن استفاده کنند تا آشپزخانه آن ها بزرگتر و دلبازتر به نظر آید.
  • گاهی نیز عده ای تمایل به خاص بودن دارند و ترجیح می دهند از نقش و نگاری استفاده کنند که در هیچ کجا نمی توان آن را دید، عده ای طرح های شلوغ و دسته ای درب های ساده تر را می پسندند.تمامی این موارد به سلیقه شصی و نیاز شما بستگی دارد.
  • بسیاری، از کابینت های تناژ کرم و قهوه ای خسته شده اند، درب کابینت های ممبران در رنگ های متفاوت مانند سفید، طوسی و حتی رنگ های فانتزی نیز وجود دارد.

متاسفانه یکی از بزرگترین ایراداتی که در این زمینه می توان گرفت این موضوع است که پس از مدتی کارخانه های تولید درب طرح های ود را کاملا تعویض کرده و تغییر می دهند و اگر درب شما دچار آسیب یا مشکل شود پیدا کردن نمونه ای کاملا مشابه با درب کابینت خود دشوار است.

نمونه درب کابینت ممبران

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت این درب ها موثر است این عوامل شامل متراژ، شیوه طراحی، ساز درب، طرح روی آن و… است. طبیعتا هر چه طرح شما خاص تر باشد کار سفارشی محسوب شده و قیمت بالاتری دارد. همچنین اگر قسمتی از آشپزخانه شما نیاز به کابینت دارد و سایز و ابعاد آن ویژه است هزینه ساخت بیشتر می شود.

سفارش درب ممبران

سفارش

جهت سفارش طرح، رنگ و ابعاد مورد نظر درب برای کابینت های ممبران آشپزخانه خود می توانید با همکاران ما در بخش فروش در ارتباط بوده تا شما را راهنمایی بفرمایند.

درب کابینت ممبران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *