بهترین رنگ کابینت ام دی اف

کابینت های ام دی اف جزو پرکاربردترین و پرطرفدارترین کابینت های آشپزخانه هستند. این محبوبیت به دلایل زیادی از جمله قیمت مناسب می تواند مربوط باشد اما سوالی که در ابتدای سفارش و خرید کابینت های آشپزخانه پیش می آید این است که بهترین رنگ کابینت ام دی اف کدام است؟

این موضوع کاملا به سلیقه، نیاز و دکوراسیون و سایر اجزای خانه و آشپزخانه شما وابسته است و نمی توان نظر کلی درباره آن داد. البته این مسئله را در نظر داشته باشید که انتخاب رنگ یک مسئله تخصصی است و می توانید درباره آن با طراحان مشورت کنید.

ام دی اف براق مناسب آشپزخانه های کوچک

یکی از مهمترین عوامل در انتخاب رنگ بعد از سلیقه و هماهنگی با سایر اجزا، متراژ آشپزخانه است. طراحان پیشنهاد می کنند که در آشپزخانه های کوچک از رنگ های روشن مانند ام دی اف های براق برای دل بازتر و بزرگتر نشان دادن آشپزخانه استفاده شود اما در مورد آشپزخانه های بزرگ شما محدودیتی ندارید و با خیالی آسوده می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

MDF های تیره برای کابینت

همچنین اگر آشپزخانه شما نورگیر خوبی دارد نیز می توانید از کابینت های تیره تر استفاده کنید اما اگر پنجره در آشپزخانه ندارید و یا پنجره کوچک است و نور کافی را تامین نمی کند پیشنهاد ما همان کابینت های براق است.

کابینت های رنگ فانتزی ام دی اف

در انتخاب رنگ کابینت دو طیف وجود دارد یکی رنگ های معمول که در بیشتر آشپزخانه ها به چشم می خورد و یکی رنگ های غیر معمول مانند صورتی، قرمز، سبز و… که شاید تنها در عکس ها و فیلم ها آن ها را دیده باشید.

کابینت های رنگ فانتزی mdf

این که کدام دسته از رنگ ها را انتخاب می کنید بسته به میزان ریسک پذیری شما دارد. در ابتدا باید تمام جوانب را در نظر بگیرید، سپس به این موضوع دقت کنید که آیا رنگ انتخابی شما با سایر وسایل هارمونی دارد؟ و در نهایت اگر به صورت دوره ای کابینت های خود را تعویض می کنید این رنگ ها گزینه مناسبی برای شما هستند. در غیر اینصورت رنگ ها سفید، کرم، قهوه ای و… را به کار ببرید.

کابینت ام دی اف سفید

سفید یکی از رنگ های پرطرفدار است و البته به دلیل سبک زندگی و کوچکتر شدن خانه ها بسیاری از افراد این رنگ را انتخاب می کنند. درباره سفارش کابینت ام دی اف سفید در پستی جداگانه توضیحاتی ارائه داده ایم که پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

رنگ سفید

کابینت کرم، قهوه ای ام دی اف

از قدیمی ترین رنگ های ام دی اف خانواد طیف قهوه ای هستند. همچنین از ترکیب این دو رنگ نیز می توان استفاده کرد. اما در نظر بگیرید که با توجه به متراژ آشپزخانه از بین کرم و قهوه ای کدام رنگ بیشتر و کدام کمتر استفاده شود.

ام دی اف رنگ کرم قهوه ای

ام دی اف خاکستری

در چند سال اخیر طراحی و سبک کابینت ها ب سمتی پیش رفته است که از رنگ های خنثی مانند خاکستری بسیار استفاده می شود.

درباره نکات خرید کابینت های ام دی اف طوسی نیز در مطلبی توضیحات کامل داده ایم که بهتر است به آن مراجعه فرمایید.

طوسی

MDF مشکی

کمتر آشپزخانه ای را می توان پیدا کرد که از رنگ مشکی به تنهای استفاده کرد باشد عموما این رنگ را با یک رنگ دیگر مانند سفید یا طوسی ترکیب می کنند اگر تمایل شما به استفاده از این رنگ است بهتر است ضمن توجه به متراژ آشپزخانه، رنگ دیگری که باید در کنار آن استفاده شود را با دقت انتخاب کنید تا فضای دلنشین تری داشته باشید. همچنین این رنگ مناسب طرفداران سبک مدرن است.

کابینت مشکی

در آشپزخانه های امروزی کمتر شاهد وجود درب هستیم و اصولا افراد در سایر قسمت های خانه به آشپزخانه نیز دید دارند به همین دلیل در زمان انتخاب آن ها باید تمام سلیقه را به خرج دهید تا فضای آشپزخانه شما زیباتر شود به خصوص که بخش اعظم آشپزخانه را کابینت ها تشکیل داده اند. امیدواریم مقاله بهترین رنگ های کابینت ام دی اف برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.