۸ اکسسوری جدید برای کابینت های آشپزخانه

4.3/5 - (7 امتیاز)

تفاوتی ندارد که آشپزخانه شما کوچک است یا بزرگ، در هر صورت اکسسوری کابینت ها به یکی از ضروریات هر آشپزخانه ای تبدیل شده است که ظاهر زیبایی به کابینت های شما می بخشد و باعث ساماندهی وسایل آشپزخانه می شود.

نظم دهنده قاشق

اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری های کابینت ها وسایلی هستند که از آن ها برای جایگذاری و نظم دادن به ظروف، مواد خوراکی و سایر وسایل آشپزخانه استفاده می شود. با استفاده از آن ها دسترسی شما به ابزار و اجزای مختلف داخل آشپزخانه راحت تر و سریع تر شده و نظم حاکم خانه شما خواهد شد. با توجه به متراژ آشپزخانه، نحوه ساخت کابینت ها، فضاهای موجود و … از اکسسوری های متفاوتی استفاده می شود.

برای مشاهده مدل های مختلف کابینت منحنی می توانید به این بخش مراجعه نمایید.

جدیدترین مدل های نظم دهنده کابینت آشپزخانه

تمامی این ابزار و وسایل به دو جهت طراحی و ساخته می شوند. اول اینکه از نظر ظاهری شکل زیبایی را به آشپزخانه شما ببخشند و دوم کار برداشتن و گذاشتن وسایل را آسان کنند.

1- تقسیم کننده کابینت آشپزخانه

از این ابزار برای مرتب کردن و جای دادن وسایل داخل کشو های کابینت استفاده می کنیم. این ابزار مانع بهم ریختگی کشو شده و محدوده هر وسیله را مشخص می کند.

نظم دهنده قاشق ها

2-مجیک کرنر اکسسوری جدید آشپزخانه

در آشپزخانه های امروزی بسیار شاهد ساخت کابینت هایی در کنج دیوار هستیم که عموما دسترسی به آن سخت بوده و وسایلی در این کابینت ها می گذاریم که به صورت متداول و هر روزه به آن احتیاجی نداریم. اما مجیک کرنر به کمک ما آمده است و به شکل ریلی، چرخشی و لوبیایی وجود دارد تا بتوانیم وسایل را از انتهای کابینت به راحتی بیرون بکشیم.

مجیک کرنر

3- ارگانایزر قابلمه

بیشتر خانم ها قابلمه ها و ماهیتابه را در داخل یکدیگر می گذارند تا فضای کمتری را به خود اشغال کنند. اما به هنگام احتیاج برداشتن یکی از آن ها بسیار سخت و عذاب آور است. در چنین شرایطی از ارگانایزر قابلمه استفاده می کنیم تا آن ها را مرتب با کمترین فضا در اختیار ما بگذارد.

اکسسوری برای درب قابلمه در کابینت

4- کابینت سوپرمارکت

یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین کابینت ها، سوپرمارکت ها هستند که به دو صورت ایستاده و زمینی وجود دارند. این اکسسوری به سورت ریلی باز و بسته شده و ممکن است چند طبقه باشد.

کابینت سوپر مارکت

5- سبد آبچکان

قدیمی ترین و پرمصرف ترین که نیاز هر آشپزخانه ای است، سبد آبچکان است. که برای مرتب کردن ظورف شسته شده به کار می رود و از انباشته شدن ظروف بر روی یکدیگر جلوگیری می کند.

6- جایگاه سطل زباله

قرار دادن سطل زباله بر روی زمین نه تنها ظاهری زشت به آشپزخانه ما می بخشد، بلکه باعث ایجاد بوی بد و میکروب می شود. برای حل این مشکل اکسسوری به صورت ریلی وجود دارد که می تواند به صورت دوتایی و برای تفکیک زباله ها نیز در زیر سینک قرار گیرد.

اکسسوری سطل زباله

7- آویز، اکسسوری جدید آشپزخانه

بسیاری از افراد دوست دارند حتی کوچکترین وسایل خود را نیز مرتب نگه دارند. قاشق ها و کفگیر ها جزو وسایل پر مصرف هستند به خصوص کفگیر ها که در هنگام آشپزی به آن ها نیاز است. از اکسسوری آویز برای مرتب سازی و در دسترس بودن آن ها استفاده می شود.

آویز کفگیر اکسسوری کابینت آشپزخانه

همچنین این آویز ها چه در داخل و چه در بیرون کابینت برای آویزان کردن لیوان یا فنجان ها نیز مناسب هستند.

8- نگهدارنده درب قابلمه ها

درب های قابلمه جرو معضلات خانم ها برای جای دادن در کابینت بودند. اما حالا با وجود این نگهدارند ها که بر روی درب داخلی کابین نصب می شوند این مشکل برطرف شده است.

اکسسوری کابینت آشپزخانه نگهدارنده قابلمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *