5 روش لاکچری کردن آشپزخانه

4.7/5 - (3 امتیاز)

آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های یک خانه است که اگر به دکوراسیون و چیدمان آن اهمیت داده شود تاثیر بسزایی در زیبایی کلی خانه دارد. به خصوص در خانه های امروزی که عموما آشپزخانه اپن یا جزیره هستند این بخش از خانه در دید همه افراد قرار می گیرد در این مقاله 5 روش لاکچری کردن آشپزخانه را در اختیار شما می گذاریم تا با استفاده از آن ها آشپزخانه ای زیباتر داشته باشید.

نورپردازی مناسب

اگر اشپزخانه شما پنجره دارد سعی کنید با قرار دادن وسایل یا استفاده از پرده های ضخیم جلوی ورود نور به منزل را نگیرید. به خصوص اگر آشپزخانه شما کوچک باشد بازتاب نور آن را دلبازتر و بزرگتر نشان می دهد.

نورپردازی مناسب آشپزخانه لاکچری
در هنگام خرید لوستر سایر اجزای آشپزخانه را در نظر گرفته و از نظر مدل و رنگ لوستری مناسب را خریداری فرمایید. همچنین از ترکیب لامپ ها با نور سفید و زرد استفاده کنید تا کنتراست نوری حفظ شود.

پرده و لاکچری کردن آشپزخانه

پرده ها نیز یکی از عوامل تاثیرگذار هستند که باید توجه شایانی به آن ها داشت. پرده ها بهتر است متناسب با سبک اشپزخانه انتخاب شود. همچنین به خصوص در تابستان از پرده های نازک استفاده شود تا بتوان از نور خورشید استفاده کرد.

پرده برای آشپزخانه لوکس

توجه به کابینت ها

کابینت ها را می توان یکی از مهمترین قسمت های آشپزخانه دانست. کابینت ها علاوه بر اینکه باید کاربردی و جای زیادی برای گذاشتن وسایل در آن ها داشته باشند باید از متریال و یراق با کیفیت ساخته شوند. اینکه سبک آن ها کلاسیک، نئوکلاسیک یا مدرن باشد کاملا بستگی به سلیقه و هماهنگی با سایر اجزای خانه و آشپزخانه دارد.

مجموعه ایران گستر تولید کننده و طراحی کابینت های لاکچری با بهترین متریال با بیش از ۲۰ سال سابقه

اهمیت کابینت در دکور

همچنین استفاده از اکسسوری های گوناگون نه تنها کاربردی خواهد بود بلکه در جلوگیری از شلوغی و زیباتر و لوکس شدن آشپزخانه نیز تاثیر دارد. در این بخش شما می توانید 8 اکسسوری جدید کابینت های آشپزخانه را مشاهده نمایید.

وسایل تزئینی لوکس آشپزخانه

لوازمی دکوری به زیبایی آشپزخانه کمک بسیاری می کند. استفاده از گلها، قاب، مجسمه و… می توان به آشپزخانه شما روح ببخشد و آن را از سادگی مفرط دور کند.

وسایل تزئینی موثر در زیبایی در اشپزخانه

لوازم برقی لاکچری در آشپزخانه

طبیعتا استفاده از لوازم برقی مدرن و لوکس خود می تواند آشپزخانه شما را اشرافی و لاکچری کند. البته بهتر است نیاز خود را در نظر بگیرید و وسایلی را که استفاده نمی شود خریداری نکنید. همچنین بودجه خود را تعیین کنید و مطابق آن اقدام به خریداری لوازم بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *